"Главное оружие телохранителя - его ум."

Адрес компании: 01004, г.Киев, ул. Кропивницкого, 8

Телефон компании: (044) 254-63-35 (044) 254-63-36

Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців Bodyguard-2019

За перемогу й звання чемпіонів змагались найкращі тілоохоронці з охоронних і правоохоронних відомств, спецслужб, а також служб безпеки президентів Білорусі, Китаю, Молдови, Болгарії, Грузії, Румунії, Йорданії, Сербії та України.

Програма чемпіонату світу охоплювала весь комплекс основних напрямків, пов’язаних із практикою особистої охорони. У перший день учасники змагалися в наданні першої медичної допомоги та евакуації особи, яку охороняли, демонстрували навички володіння технікою і тактикою пішого супроводу першої особи, а також виконання прийомів рукопашного бою. Наступного дня команди долали смугу перешкод на автомобілі з прийомами контраварійного кермування. Далі на тілоохоронців чекав один із найважливіших етапів чемпіонату: судді визначали кращих у стрільбі з різних положень, з
автомобіля, під час руху, а також шукали на швидкість вибухонебезпечні предмети в транспортному засобі першої особи на швидкість.

Вітаємо трійку лідерів Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців Bodyguard-2019!

За результатами безкомпромісної боротьби:

І месце Служба безпеки Президента України — переможці Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців Bodyguard-2019

ІІ місце виборола команда Служби державної охорони Республіки Молдова

ІІІ місце — команда Спеціальної служби державної охорони Грузії.

Команда жінок-тілоохоронниць
Управління державної охорони України продемонструвала відмінні професійні навички та завоювала п’яте місце в загальному заліку.